Mój szef jest idiotą - kup na TaniaKsiazka.pl

Mój szef jest idiotą to książka, która na polskim rynku będzie dostępna od 3 października 2018 roku. Jej autorem jest Thomas Erikson znany i niezwykle ceniony, szwedzki trener i behawiorysta. W swoim najnowszym poradniku mężczyzna rozprawia się na dobre ze złymi szefami. Cóż, nie musicie być miłośnikami poradników, aby mieć tę pozycję w domowej biblioteczce. Gwarantujemy jednak, że widok tego tytułu wśród innych książek będzie zawsze wywoływał uśmiech na Waszej twarzy. No bo któż, chociaż raz w życiu, z rezygnacją i żalem nie wypowiedział tej frazy? No właśnie. Erikson zręcznie wykorzystał ją do stworzenia bestsellera. I właściwie nie dziwi nas fakt, że prezentowana dziś lektura w tak szybkim czasie stała się międzynarodowym hitem. Teraz bez wyrzutów sumienia i cienia wahania będziecie mogli powtarzać sobie do woli: Mój szef jest idiotą. I nikt nie będzie mógł mieć do Was o to pretensji, wszak chodzi przecież o książkę!

Mój szef jest idiotą, czy to oznacza, że już wszystko stracone?

Absolutnie! Jak zapewnia i udowadnia autor, nawet z najcięższymi przypadkami jest możliwa nić porozumienia. Niepodważalne fakty na temat pracy są takie, że ludzie najczęściej zwalniają się z powodu szefa, a nie z powodu pracy.

Zastanawiacie się czasem, dlaczego Wasz szef zachowuje się tak, a nie inaczej? A być może rozmyślacie, jak powinniście ułożyć sobie z nim relacje, by praca przestała być horrorem? Lub sami jesteście szefami i codziennie zmagacie się z pracownikami, którzy ewidentnie się obijają? Każdy z tych przypadków sprawia, że ta książka jest właśnie dla Was!

Cóż, nie ma co ukrywać, świat od zawsze był i jest pełen złych szefów. Na każdym szczeblu, w każdej firmie znajdziemy szefów, którzy przysparzają problemów sobie i współpracownikom. A do tego są niekompetentni i zwyczajnie wredni. Można wyróżnić też takich, którzy unikają odpowiedzialności oraz takich, przez których przemawia czyste zło. Część z nich jest tak nieudolna, że firma w zasadzie dałaby sobie lepiej radę bez nich. I doskonale zdajecie sobie z tego sprawę… Mimo to codziennie musicie wykonywać ich głupie polecenia. I do tego z uśmiechem.

Mój szef jest idiotą – poradnik, który warto mieć

Pewnie często zadajecie sobie pytanie, co właściwie myśli Wasz szef i skąd się biorą jego irracjonalne zachowania. Dlaczego więc nie przyjrzeć się źródłom niektórych jego dziwactw, aby zabezpieczyć się przed ich przykrymi skutkami? Unikanie bycia palantem nie wymaga żadnego wykształcenia. Wystarczy tylko trochę zdrowego rozsądku.

Książkę pt. Mój szef jest idiotą znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!