Długie czekanie na dalsze losy przebojowej Wiktorii Biankowskiej dobiega końca! Dlatego mam dwie wiadomości dla fanów Katarzyny Miszczuk – dobrą i… dobrą! Pierwszy ekstra news? Seria diabelsko-anielska zostaje wznowiona, w odświeżonej szacie graficznej. Druga dobra nowina? Już pod koniec października premierę będzie miała nowa książka Katarzyny Miszczuk Ja, ocalonaWiktoria Biankowska powróci. I to z iście diabelskim przytupem!

Katarzyna Miszczuk Ja, ocalona

Seria diabelsko-anielska w nowym wydaniu

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wczytać się w książki Katarzyny Miszczuk z serii diabelsko-anielskiej, teraz trafia się świetna okazja. Pierwsze części, wydane w latach 2010-2012 wracają na półki księgarni. A ponieważ – nie da się tego ukryć – od momentu ich premier minęła już praktycznie dekada, książkom należał się lifting. 😉 Zatem w ręce fanów trafią trzy odnowione graficznie tomy. W takim komplecie będą się pięknie prezentować na półce! Dodatkowo nowe okładki świetnie podkreślają różne oblicza głównej bohaterki: diablicę, anielicę i uciekinierkę z Tartaru. A jak potoczą się dalsze losy Weroniki Biankowskiej?
Katarzyna Miszczuk Ja, ocalona

Nowa książka Katarzyny Miszczuk – zapowiedź

Tego dowiemy się z nowej książki Katarzyny Miszczuk, ptJa, ocalona. Po dziesięciu latach od wydostania się z Tartaru i ocalenia zaświatów Weronika staje przed nowymi, karkołomnymi wyzwaniami. Perspektywy na przyszłość nie są niestety najlepsze – związek bohaterki rozpada się z powodu zdrady.

Na domiar złego diabły znów dają popalić. Lucyfer, którego gnębi depresja, dąży do przyspieszenia Apokalipsy. Azazel niedługo ma opuścić anielskie więzienie, co nie wróży nic dobrego. Beleth przemierza świat, szukając zaginionego mitycznego ifrita. Zapowiada się więc piekielne zamieszanie. Co z niego wyniknie? Czy Wiktorii uda się porozumieć z ukochanym Belethem? Co dzieje się z Piotrem? Tego dowiemy się już niedługo!

Nowe wydania pierwszych tomów bestsellerowej serii diabelsko-anielskiej znajdziecie tu: Ja, diablicaJa, anielicaJa, potępiona.

Nowa książka Katarzyny Miszczuk będzie dostępna już 28 października, a w przedsprzedaży możecie ją kupić już dziś, tutaj:  Ja, ocalona

Zobacz również: