Terapia - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowe wydanie Terapii Sebastiana Fitzeka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników thrillerów psychologicznych, które ukazują najmroczniejsze czeluści ludzkiego umysłu. Autor ma już na koncie sporo tytułów, które podbiły serca Czytelników na całym świecie. Jako jeden z nielicznych niemieckich twórców, zalicza się do grona pisarzy, którego książki wydawane są w Wielkiej Brytanii i USA. To jemu zawdzięczamy, takie powieści jak: Ostatnie dziecko, Przesyłka czy Lot 7A. Teraz odbiorcy w Polsce mają szansę zapoznać się z nowym wydaniem jednej z publikacji autora pt. Terapia. Jeśli thrillery to Wasz ulubiony gatunek literacki, koniecznie zapoznajcie się z tą książką. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowe wydanie Terapii Sebastiana Fitzeka – przerażająca podróż w głąb ludzkiego umysłu

Josy, dwunastoletnia dziewczynka, cierpi na tajemniczą chorobę. Pewnego dnia znika bez śladu z gabinetu lekarskiego, do którego przywieziono ją na badania. Od czasu jej zaginięcia minęły cztery lata. Cztery długie lata, podczas których Victor Larenz bezskutecznie poszukiwał córki. Na skutek tego tragicznego wydarzenia, słynny psychiatra zaszywa się na samotnej, targanej sztormami, wysepce na Morzu Północnym. To właśnie tam poznaje piękną nieznajomą, Annę Spiegel. Pisarka cierpi na rzadką odmianę schizofrenii – tworzone przez nią postacie powieści stają się dla niej rzeczywiste. Dziwnym zbiegiem okoliczności w jej ostatniej książce można znaleźć dziewczynkę z niezidentyfikowaną chorobą, która pewnego dnia znika bez śladu.

Czy właściwie coś tak niewyobrażalnego może być prawdą? Czyżby urojenia Anny dotyczyły ostatnich dni Josy?

Victor Larenz musi poznać odpowiedź na kilka nurtujących go pytań. Zaczyna więc terapię tajemniczej pacjentki, która zaprowadzi go do przerażającej prawdy.

Nowe wydanie Terapii Sebastiana Fitzeka znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę książkę nie tylko wszystkim miłośnikom twórczości pisarza. Powieść jest niezwykle tajemnicza i mroczna, a każdy nowy rozdział jest zaskoczeniem. Jeśli zatem poszukujecie dobrego thrillera, który trzyma w napięciu aż do ostatniej strony, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to sami! Z pewnością nie będziecie zawiedzeni. 🙂