Niepełnia - zobacz na TaniaKsiazka.pl
Niepełnia - zobacz na TaniaKsiazka.pl

https://www.facebook.com/pg/powergraph/photos/?ref=page_internal

Nowość od Anny Kańtoch to informacja, która ucieszy wszystkich miłośników twórczości pisarki. I nie ma się co dziwić, autorka bowiem z dnia na dzień zyskuje nowych Czytelników. A każdy z nich po zapoznaniu się z dostępnymi na rynku powieściami Kańtoch, z niecierpliwością czeka na więcej. Jak się okazuje, ich cierpliwość zostanie wynagrodzona. Do sieci trafiła informacja potwierdzająca fakt, że najnowsza powieść polskiej pisarki już niebawem ujrzy światło dzienne. Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Nowość od Anny Kańtoch – kilka słów

Najnowsza książka autorki nosić będzie tytuł Niepełnia. Jej premiera przewidywana jest na 29 września bieżącego roku. Co ważne, należeć będzie ona do serii Kontrapunkty. Co to oznacza? W tej grupie znajdują się najczęściej powieści, które dalekie są od schematów i wcale nie łatwo je przypisać do jednego, konkretnego gatunku. Jest też dobra wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Kańtoch, którzy nie są w stanie czekać cierpliwie do września. Czytelnicy będą mieli możliwość nabyć powieść już w tym miesiącu. W jaki sposób? Otóż będzie ona dostępna podczas tegorocznego Polconu 2017, odbywającego się w Lublinie, w dniach 24-27 sierpnia.

O czym opowiada sama książka? Biały dom na odludziu zasypany śniegiem skrywa wiele tajemnic. Kto w nim mieszka, a kto mieszkał? Kto w nim był i jest więziony? A kto w nim umarł i umiera? Odbiorcy mogą liczyć na niezwykłą przygodę, która ze strony na stronę będzie odkrywać przed nimi nowe, mroczne tajemnice. Emocje piętrzą się tu z rozdziału na rozdział, a związki między bohaterami nabierają nowych znaczeń. Co stało się z dzieckiem, które nie chce zdecydować, czy jest chłopcem, czy dziewczynką? I czy słowa powtarzane niczym mantra, że jeszcze nie czas na decyzję, nie są krzykiem o pomoc?

Kim są i kim tak naprawdę czują się bohaterowie? Czy to dziewczyna niepełna dziewczęcości, czy chłopak niepełny chłopięcości?

Przypominamy, że najnowsza książka Anny Kańtoch pojawi się w sprzedaży 29 września bieżącego roku.

Tymczasem wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z twórczością autorki, odsyłamy tutaj.