Nowość Magdaleny Stachuli - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość Magdy Stachuli to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele kryminałów i thrillerów, które od pierwszej do ostatniej strony trzymają w niepewności i napięciu. Ponieważ Stachula specjalizuje się przede wszystkim w thrillerach psychologicznych i tym razem podrzuca czytelnikom książkę, związaną z tym gatunkiem. Tym samym, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Jej najnowsza pozycja pt. Strach, który powraca będzie dostępna w sprzedaży już od 1 lipca 2020 roku. Zainteresowanie? Sprawdźcie koniecznie, czego możecie się spodziewać!

Nowość Magdaleny Stachuli - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość Magdy Stachuli – kilka słów o fabule książki

Bohaterka książki z samego rana w nietypowym miejscu znajduje czerwoną kopertę. Nie ma na niej ani nazwiska, ani adresu. Przez jej głowę przebiega mnóstwo myśli, w tym te najgorsze. Serce przyspiesza bicia, ze strachu pocą się jej dłonie. Po krótkim wahaniu otwiera ona przesyłkę i z ulgą bierze głęboki wdech. W środku są koronkowe stringi i biustonosz. Uśmiecha się, ponieważ już dawno nie dostała od męża prezentu bez okazji. Satynowy komplet jest piękny i delikatny w dotyku. Bohaterka jednak szybko orientuje się, że coś jest nie tak. Stanik jest o trzy numery za duży, a przecież Adam, jej maż, doskonale zna jej rozmiar.

Serce kobiety zaczyna bić jeszcze szybciej. Już kiedyś to przeżyła. Z całych sił próbuje zachować spokój i jakoś racjonalnie wytłumaczyć całą sytuację. Przecież to niemożliwe, że wróciła kobieta, która zechce odebrać jej córkę, Amelię…

Następnego dnia bohaterka podczas pieczenia muffinek z Amelką dostaje wiadomość: Nie zasługujesz na to, co masz. I wie, że jej koszmar dopiero się rozpoczyna.

Nowość Magdy Stachuli to doskonała propozycja dla każdego czytelnika, który poszukuje historii, trzymających w niepewności i napięciu już od pierwszych stron. Mroczna atmosfera, niepewność i nagłe zwroty akcji. To historia, w której atmosfer jest gęsta i nic nie jest takie, jakim się wydaje.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Strach, który powraca będzie dostępna w sprzedaży od 1 lipca 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj.