Nowość od Anny H. Niemczynow to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Jej najnowsza powieść przypadnie do gustu każdej wielbicielce beletrystyki i literatury pięknej. Książka pt. Zostań ile chcesz będzie dostępna w sprzedaży już od 6 września 2018 roku. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Gorąco polecamy ją wszystkim Czytelniczkom, które poszukują powieści pełnych emocji, ciepłych, a jednocześnie zaskakujących.

Nowość od Anny H. Niemczynow – historia inspirowana losami pisarki

Warto tutaj wspomnieć o tym, że prezentowana dziś książka to historia, do której napisania autorka podeszła bardzo emocjonalnie. Wszystko, dlatego że najnowsza powieść ma osobisty wydźwięk. Poniżej z przyjemnością prezentujemy jej oficjalną zapowiedź:

Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach, prawie jak w piosence Osieckiej.

Piękna, mądra, utalentowana i świetnie zorganizowana, Alicja zdaje się być perfekcjonistką. Tymczasem w środku jest rozbitą na milion kawałków zawiedzioną i oszukaną kobietą, próbującą na nowo zbudować jak najlepszy świat dla siebie i ukochanego dziecka.

Również Maciej wydaje się człowiekiem, któremu nic nie brakuje. Jednak za zamkniętymi drzwiami ogromnego domu, każdego dnia zmaga się z doświadczeniem odrzucenia, podwójnej zdrady i oszustwa.

Pewnego dnia ich drogi się krzyżują. Czy przygnieceni bagażem złych doświadczeń spróbują pokonać wzajemną nieufność? Czy miłość, o której oboje marzą, ma szansę się spełnić? Czy warto zaufać słowom, zostań ile chcesz?

Przypominamy, że nowość od Anny H. Niemczynow pt. Zostań ile chcesz będzie dostępna na rynku od 6 września 2018 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom beletrystyki i literatury pięknej. Czytelniczki, które uwielbiają powieści oparte na prawdziwych wydarzeniach, również znajdą tu coś dla siebie. Autorka potwierdza prawdę starą, jak świat – to życie pisze najlepsze scenariusze. I jej najnowsza historia jest na to doskonałym przykładem. Jeśli zatem poszukujecie lekkiej i ciepłej lektury, pełnej pozytywnego wydźwięku i nadziei, trafiłyście idealnie.