Nowy thriller od Szczygielskiego

Bartosz Szczygielski serca polskich czytelników podbił przede wszystkim kryminalną serią z Gabrielem Bysiem w roli głównej. W skład trylogii wchodzą: Aorta, Krew, oraz Serce, a sam pisarz do tej pory kojarzony był z wydawnictwem W.A.B. Każdy jednak twórca na drodze swojej literackiej kariery szuka czegoś nowego i dąży do ciągłego rozwoju. To niesie za sobą korzyści nie tylko dla autora, ale także i czytelników. W związku z tym z pewnością ucieszy was fakt, że oto w przyszłym roku pojawi się nowy thriller od Szczygielskiego, który zostanie wydany pod szyldem nowej oficyny. Wydawnictwo Czwarta Strona poinformowało właśnie o tym, iż podpisali oni umowę z pisarzem, a książka Szczygielskiego pojawi się już na początku nowego roku. Bowiem premiera przewidywana jest na końcówkę stycznia 2021 roku.

Nowy thriller od Szczygielskiego

Grafika: Czwarta Strona Kryminału, źródło: facebook.com

Nowy thriller od Szczygielskiego już pod koniec stycznia

Na razie jednak o samej powieści wiemy niewiele. Ani autor, ani oficyna nie zdradzają szczegółów. W sieci pojawił się jedynie fragment grafiki, która znajdzie się na okładce nowego thrillera. Poza tym Bartosz Szczygielski tak oto zapowiada najnowszy projekt:

Każdy autor, kiedy mówi o swojej nowej powieści, jest podekscytowany. Ja nie jestem podekscytowany, a wniebowzięty. Nowy wydawca, nowe perspektywy i przede wszystkim książka, która wprost rzuca się do gardła i nie odpuszcza. To coś, co zmieni zasady gry i pokaże, że kryminał ma jeszcze wiele do powiedzenia.

Fani pisarza wiedzą, że dotychczasowe powieści autora wznosiły się ponad schematy i oferowały wciągające i mroczne historie. Jeśli więc sam autor nie może doczekać się najnowszej powieści, łatwo domyślić się, że będzie to równie zaskakująca publikacja. Co więcej, Anna Rychlicka-Karbowska, z działu marketingu wydawnictwa, tak mówi o współpracy z autorem i jego najnowszej książce:

Fakt, że Bartosz Szczygielski zdecydował się wydać książkę w Czwartej Stronie Kryminału, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Bardzo cenimy pióro tego autora jako twórcy fabuł, obok których nie da się przejść bez emocji. Jesteśmy oczywiście już po lekturze thrillera, który wyda u nas w styczniu przyszłego roku, i możemy zdradzić, że na czytelników czeka naprawdę porywająca, kryminalna przygoda. Jest mocno, zaskakująco, a twisty zastosowane przez autora wzbudziły w redakcji spore poruszenie. Jesteśmy przekonani, że o Bartku będzie w przyszłym roku głośno!

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i jeszcze chwilę poczekać. W tym czasie możecie sięgnąć po książki Szczygielskiego, które ukazały się już na rynku. Jestem też ciekawa, czy również, jak ja, czekacie na najnowszą powieść pisarza.