FantasyZapowiedzi i nowości

Panowanie smoka. Ilustrowana historia dynastii Targaryenów

Panowanie smoka. Ilustrowana historia dynastii Targaryenów Panowanie smoka

Czy jest na sali lek…ktoś, kto nie oglądał serialu Gra o Tron? Widzę bardzo mało rąk w górze. To dobrze, bo mam coś dla wszystkich jego fanów. Jestem przekonana, że obecnie z pasją śledzicie również kolejne odcinki prequela – najnowszej produkcji HBO, Ród Smoka. Dlatego myślę, że z chęcią sięgniecie po książkę pt. Panowanie smoka. Ilustrowana historia dynastii Targaryenów. Tom 1. autorstwa George’a R.R. Martina, Lindy Antonsso oraz Elio M. Garcia Jr.

Ta wyjątkowa publikacja z pewnością zainteresuje znawców Westeros. Będzie również świetnym wprowadzeniem do historii królewskiego rodu dla tych, którzy przy okazji nowego serialu dopiero poznają członków dynastii i jej smoki. Publikacja zawiera bowiem wiele przepięknych, zupełnie nowych ilustracji przedstawiających ich życie. Kiedy będziemy mogli jej dotknąć i podziwiać wielobarwne prace?

Panowanie Smoka na TaniaKsiazka.pl >>

Panowanie smoka. Ilustrowana historia dynastii Targaryenów. Tom 1.

Panowanie smoka. Ilustrowana historia dynastii Targaryenów. Tom 1. to prawdziwa gratka dla tych, którzy ogromną przyjemność odnaleźli nie tylko w seansie produkcji HBO, ale także w czytaniu serii Pieśń Lodu i Ognia George’a R.R. Martina. W przewodniku znajduje się ponad 150 kolorowych, nigdy wcześniej niepublikowanych ilustracji. Jeśli ktoś dopiero rozpoczyna przygodę ze sławną rodziną, to ta książka będzie świetnym źródłem wiedzy na temat ich historii. Dowiedzieć się z niej można między innymi tego, że członkowie dynastii przez stulecia zasiadali na Żelaznym Tronie Westeros, a w tym czasie niebem władały ich smoki. Oraz tego, że ród smoczych lordów jako jedyny przetrwał zagładę Vayrii. I że ta najpotężniejsza rodzina Siedmiu Królestw miała na swoim koncie liczne zdrady, podłe i szlachetne czyny oraz byłą uwikłana w wiele politycznych intryg.

Przewodnik przybliża pierwszą część ich dziejów. Opowiada historię od podboju Westeros przez Aegona Targaryena, aż po krwawą wojnę domową, zwaną Tańcem Smoków, która o mały włos nie zakończyła rządów Targaryenów. Wydarzenia te są tu opisane bardziej szczegółowo, niż w dziele George’a R.R. Martina Ogień i krew.

Premiera książki Panowanie smoka. Ilustrowana historia dynastii Targaryenów. Tom 1. już 18 października. Swój egzemplarz możecie zamówić już teraz, pod tym linkiem.

Czytajcie także: