Prezent dla mola książkowego? Bestsellery 2021 Prezent dla mola książkowego

Fajne, gdy bliscy nam ludzie mają sprecyzowane zainteresowania. A jeśli jeszcze podzielają nasze pasje, to już w ogóle możemy tryskać szczęściem? Dlaczego aż tak? Bo w takim przypadku dokładnie wiemy, co podarować im pod choinkę. Skoro jesteś tutaj, doskonale wiem, jakie masz hobby. Jeśli Twój przyjaciel ma to samo, to wiadomo, na co liczy, gdy zbliża się Boże Narodzenie. Oczywiście na książki. Jakie zatem prezent dla mola książkowego możesz przygotować w tym roku? Bestsellery 2021!

Prezent dla mola książkowego na TaniaKsiazka.pl >>

Prezent dla mola książkowego – wybierz bestsellery 2021

Bestseller 2021 dla fanów kryminałów i sensacji

Prezent dla mola książkowego Mów mi Win na TaniaKsiazka.pl >>

Mów mi Win Harlana Cobena to jedna z najchętniej kupowanych książek w tym roku. Powieść ta kusi precyzyjnie skonstruowaną intrygą, gdzie duże znaczenie mają wydarzenia sprzed dwóch dekad. Porwano wtedy bowiem dziedziczkę fortuny rodu Lockwoodów, Patricię. Mimo ogromnych starań dziewczyna nigdy nie wróciła do domu. Przepadła zarówno ona, jak i skradzione podczas napaści na rezydencję pamiątki i kosztowności. Dwadzieścia lat później policja bada miejsce morderstwa. Obok zwłok mężczyzny funkcjonariusze odnajdują obraz oraz walizkę oznakowaną inicjałami jednego z członków rodziny Lockwoodów. Dzięki temu odkryciu sprawa sprzed lat zostaje otwarta. Windsor Lockwood postanawia, że dowie się, kim był zmarły i rozwiąże zagadkę, która odcisnęła duże piętno na rodzinie.

Powieść Mów mi Win jest dostępna na tej stronie. Natomiast inne pomysły na prezent dla mola książkowego, który lubi kryminały i sensacje znajdziesz pod tym linkiem.

Bestseller 2021 dla miłośników fantastyki

Prezent dla mola książkowego Chąśba na TaniaKsiazka.pl >>

W tym roku w świecie fantastyki, za sprawą głośnej ekranizacji, królowała Diuna Franka Herberta. Dlatego świetnym pomysłem na prezent pakiet sześciu tomów tej fascynującej serii, ciesząca się ogromną popularnością również w księgarniach. Inną książką, która również wzbudziła ogromne zainteresowanie czytelników jest Chąśba Katarzyny Puzyńskiej. Autorka połączyła kryminalne zagadki z mitologią słowiańską. Dzięki temu postała fascynując powieść, której fabuła przenosi czytelnika do świata pradawnych wierzeń i mrocznych tajemnic. Z pewnej świątyni znika tarcza, którą mieszkańcom podarował bezkompromisowy bóg wiosny i wojny, Jarowit. Wszystko wskazuje na to, że została skradziona! Na jej odnalezienie odebranie zuchwalcowi pozostało niewiele czasu. Nadciąga bowiem równonoc wiosenna… Tymczasem w okolicy zostaje odnalezione ciało kobiety, która została zamordowana. Brzmi intrygująco? To zrób prezent dla mola książkowego i sięgnij tutaj po Chąśbę.

Inne bestsellery 2021 z gatunku fantastyki dostępne są w tym miejscu.

Prezent dla mola książkowego kochającego literaturę piękną? Bestseller 2021!

Prezent dla mola książkowego Pieśń o Achillesie na TaniaKsiazka.pl >>

Połóż pod choinką kolekcjonerskie wydanie Pieśni o Achillesie Madelne Miller, a Twój bliski książkoholik uściśnie Cię radośnie! Powieść ta przyniosła autorce światową sławę. Urzeka wspaniale opisanymi dziejami przyjaźni silniejszej niż śmierć. Polecam tę książkę każdemu, kto lubi przeżywać wielkie emocje i ciekawi go grecka mitologia. To bowiem historia Achillesa, znanego ze szkolnych lekcji o dziele Parandowskiego lub z hollywoodzkiej produkcji pt. Troja.

Życie wspomnianego młodzieńca od urodzenia naznaczone było klątwą. Miał on przynieść zwycięstwo swojej ojczyźnie i przypłacić to życiem. Widmo wczesnej śmierci wisiało nad nim cały czas, jednak mimo to mężny Achilles brał udział w walkach, przynosząc chwałę swojej rodzinie. W cieniu jego czynów godnych boskich pochwał dorastał Partoklos, który mimo braku cech herosa zaprzyjaźnia się z Achillesem. Ten natomiast otwiera się przed przyjacielem, ujawniając swoją ludzką naturę i emocje związane z klątwą. Wybucha wojna o Troję i obaj mężczyźni ruszają do walki. Czy Achillesowi uda się oszukać przeznaczenie? Madeline Miller w swojej powieści prezentuje nam taką historię tego herosa, która uczyniła go niezapomnianym.

Pieśń o Achillesie znajdziesz tu, a inne bestsellery 2021 literatury pięknej na tej stronie.

Bestseller 2021: Literatura faktu i reportaż

Prezent dla mola książkowego Dom Gucci TaniaKsiazka.pl >>

Miłośnikowi literatury faktu i reportażu warto sprezentować fascynującą książkę o jednym z najwspanialszych i najbardziej luksusowych domów mody. I o zbrodni, która wstrząsnęła światem luksusowego krawiectwa. Film Dom Gucci, który powstał na motywach tej prawdziwej historii można właśnie oglądać w kinach w całej Polsce. Wiadomo jednak, że książka to zawsze książka, nawet jeśli za kinowym dziełem stoi Ridley Scott, Lady Gaga, Jared Leto czy Al Pacino. 😉 W lekturze Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku autorstwa Sary Gay Forden znajdują się rozważania pisarki, która zastanawia się, czy zabójstwo, o którym było głośno, zostało zrealizowane na żądanie żony Maurizia Gucciego, czy może jednak kogoś innego. I jeśli tak, to kto mógł za tym stać? Jeśli to jednak sprawka Patrizii, to jaki miała motyw? Zazdrość o małżonka czy chęć przejęcia biznesu?

Brzmi jak doskonały pomysł na prezent! Znajdziesz go w tym miejscu. Szukasz innych bestsellerów 2021 literatury faktu i reportażu? Koniecznie zajrzyj na tę stronę.

Najlepsza książka dla kobiet pod choinkę? Oczywiście bestseller 2021!

Prezent dla mola książkowego Zasypani zakochani na TaniaKsiazka.pl >>

Na koniec propozycja na prezent pod choinkę dla miłośniczki książek dla kobiet. Polska powieść Agnieszki Lingas-Łonieskiej pt. Zasypani zakochani idealnie wpisuje się w zimowo-świąteczny klimat, wyruszając, bawiąc, skrząc się humorem i mieniąc się blaskiem urokliwej historii miłosnej z Bożym Narodzeniem w tle. Tak silnej śnieżycy w Szczawnie-Zdroju nie widziano już dawno. Tak sam tak niedobranej pary jak Anastazja i Hubert. Jednak święta to czas cudów, więc może i oni mają szansę na szczęście? Czy spotkanie w pensjonacie na odludziu roztrzepanej byłej policjantki i zarozumiałego i trudnego w obuciu stałego klienta zajazdu będzie początkiem miłości?

Zasypani zakochani czekają na Ciebie w tym miejscu, a tutaj znajdziesz więcej bestsellerowych książek dla kobiet, które podbiły serca czytelniczek.

>> Więcej pomysłów na prezent dla mola książkowego i nie tylko znajdziesz pod tym linkiem  <<

Czytaj także: