9788324037582 — kopiaJojo Moyes, znana już na całym świecie autorka bestsellerów, przygotowała kolejną powieść, która z pewnością zachwyci jej fanów. Dokładnie 2 sierpnia bieżącego roku premierę będzie miała jej książka, pod tytułem Razem będzie lepiej.

Bohaterką opowieści jest Jess, która nie ma lekko w życiu. Aby utrzymać siebie i dziecko musi pracować na dwa etaty. Niemal przez cały rok chodzi w jednej parze dżinsów, ponieważ ledwo wiąże koniec z końcem. Dziewczyna ma już dość kupowania najtańszych jogurtów na przecenie i odmawiania sobie najdrobniejszej przyjemności. W dodatku musi użerać się z byłym mężem, który nie kwapi się do tego, by płacić alimenty. Choć życie zaczyna przytłaczać bohaterkę, nie zamierza się ona łatwo poddać. Kiedy dowiaduje się, że jej córka ma szansę na stypendium w wymarzonej szkole, Jess gotowa jest ruszyć na drugi koniec kraju. Okazuje się, że w podróż wybierze się z nimi mężczyzna, którego bohaterka pozna przypadkowo na jednym ze swoich życiowych zakrętów. Czy ta wyprawa udowodni im, że razem będzie lepiej?

Jojo Moyes, autorka bestsellerowej powieści Zanim się pojawiłeś, którą przetłumaczono aż na 31 języków, i tym razem serwuje fanom niezwykle emocjonalną historię. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że jest w świetnej formie. Opowieść o Jess to aż 464 stron pełnych wzruszeń, uśmiechów, wzlotów oraz upadków. To świetna książka na wakacyjny relaks.

Przypominamy, że Razem będzie lepiej w polskich księgarniach ukaże się 2 sierpnia bieżącego roku, nakładem wydawnictwa Znak. Czekamy z niecierpliwością, a wy?