Small World of Warcraft - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Small World of Warcraft to gra planszowa, której premiera przewidywana jest na trzeci kwartał 2020 roku. Gra w polskiej wersji językowej ujrzy światło dzienne na naszym rynku dzięki Rebel. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy tego typu rozgrywek. Poza tym to doskonały sposób, by spędzić czas z przyjaciółmi czy rodziną. Co więcej, ta rozgrywka zainteresuje przede wszystkim fanów popularnej gry MMORPG, stworzonej przez firmę Blizzard Entertainment. Dlaczego? Ponieważ jak sam tytuł gry wskazuje, najnowsza odsłona planszówki nawiązuje właśnie do uniwersum Azeroth. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

Small World of Warcraft - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Small World of Warcraft – kilka słów o rozgrywce

Czego możecie spodziewać się po tej wersji popularnej gry? Uczestnicy z dostępnych ras i umiejętności będą tworzyli zestawy, a następnie podejmowali walkę o dominację w Azeroth. Aby osiągnąć swój cel, gracze muszą zajmować legendarne tereny oraz przejmować kontrolę nad rozmaitymi artefaktami. Jednak każde imperium zbudowane w tym świecie, ostatecznie będzie musiało upaść. Uczestnicy w odpowiednim momencie muszą zadecydować, którą rasę porzucić, by na jej miejsce pojawiła się całkiem nowa. Od tych umiejętności zależy ostateczny wynik rozgrywki.

Dlaczego warto sięgnąć po nową wersję popularnej rozgrywki? Przede wszystkim to wyjątkowo udany miks. W związku z tym garściami czerpie z obu swoich składników. Fantastyczne rasy rodem z uniwersum Blizzarda idealnie wpasowują się w klimat i mechanikę popularnej gry strategicznej. Zasady rozgrywki są bardzo proste, a mimo to gra oferuje mnóstwo możliwości działania i dróg do zwycięstwa. No i każdy fan World of Warcraft znajdzie tu klimatyczne ilustracje, które z pewnością dodatkowo umilą rozgrywkę i sprawią radość podczas tej zabawy.

Przypominamy, że premiera Small World of Warcraft przewidywana jest na jesień bieżącego roku. W związku z tym to będzie świetna okazja, by sprawić sobie nieco rozrywki na ponure, deszczowe dni i długie wieczory. Koniecznie dajcie nam znać, czy ta planszówka znajdzie się w Waszym zbiorze. A jeśli chcecie zgłębić świat Azeroth zachęcamy do zapoznania się z książkami znajdziecie je tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie podstawową wersję gry pt. Small World. Graliście? Jak wrażenia?

Poniżej zaś prezentujemy Wam filmik, który przybliży Wam nieco zapowiadaną grę.