Spisek scenarzystów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książką pt. Spisek scenarzystów autor udowadnia, że polski kryminał ma się całkiem dobrze. Jeśli właśnie jesteście na etapie poszukiwania książki z tego gatunku, to świetnie się składa. Dlaczego warto sięgnąć po powieść Wojciecha Nerkowskiego? Przede wszystkim dlatego, że stworzył on niezwykle oryginalną historię. Opowieść, od której właściwie na początku można dostać lekkiego zawrotu głowy. No, bo jak często zdarza się… a zresztą! Koniecznie sprawdźcie to sami!

Spisek scenarzystów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

 Spisek scenarzystów – kilka słów o fabule

Kryminał z domieszką humoru to książka, która od pisarza wymaga doskonałego wyczucia. Nie trudno przecież przekroczyć cienką linię dzielącą kicz od naprawdę dobrej historii. Nerkowski w mistrzowski sposób opanował balansowanie na krawędzi, a jego książka to najlepszy na to dowód.

Wyobraźcie sobie, że powstaje mega produkcja serialowa, która zapowiada się niezwykłym hitem. Jednak pewnego dnia, producentka tego kryminalnego przedsięwzięcia popełnia samobójstwo. Paloma, bo o niej mowa, zaskoczyła tym wszystkich współpracowników. Jednak dwójka ze scenarzystów nie chce uwierzyć w oficjalną wersję zdarzeń. Być może za bardzo wczuli się w projekt, a detektywistyczna nuta udzieliła się również im?

Okazuje się, że bardzo dużo ludzi z obsady miało powody, by pozbyć się Palomy. Z poczucia obowiązku dwójka scenarzystów wszczyna prywatne śledztwo. Do ich ekipy dołącza znany aktor i celebryta. Wspólnie, krok po kroku odsłaniają sieć powiązań w show-businessie, skrzętnie skrywane skandale i namiętności.

W tym wszystkim bardzo łatwo się pogubić. Bohaterom zaczyna mieszać się serialowa fikcja z rzeczywistością. Jak łatwo się domyślić, prowizoryczni detektywi nie są traktowani poważnie przez profesjonalną policję. Do czasu. Wkrótce na planie dochodzi do kolejnego morderstwa. Czy trójka detektywów amatorów okaże się skuteczniejsza od policji?

Książkę pt. Spisek scenarzystów znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom kryminałów, które zabarwione są nutą dobrego humoru. Bez wątpienia powieść stworzona przez Wojciecha Nerkowskiego idealnie sprawdzi się zwłaszcza teraz. Deszcz za oknem i chłód jesieni mogą dostatecznie obniżyć nastrój. Jednak dzięki tej książce uda się Wam wyrwać z tej ponurej, jesiennej aury. Koniecznie sprawdźcie to sami!