TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021 - znowu sukcesy! TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021

Ręka do góry, kto przed zakupami sprawdza opinie w internecie na temat produktów i sklepu, w którym upatrzył sobie daną rzecz? Dobrze, proszę opuścić ręce. 😉 To teraz drugi pytanie: kto po zakupach w e-sklepie zostawia taką ocenę i/lub opinię, by zachęcić lub przestrzec innych kupujących? Fantastycznie! To dzięki Wam właśnie powstają rankingi zaufanych sklepów Ceneo.pl i Opineo.pl. Cieszymy się, że zaprzyjaźniona nam księgarnia internetowa znowu zajęła wysokie miejsca w kilku kategoriach. Jak wypadła TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021? Sprawdźcie poniżej!

TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021

Fot. Materiały prasowe

TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021 – wysoko, wysoko!

TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021 przeprowadzanych przez Opineo i Ceneo – serwisy badające niezależne opinie konsumentów – wypadła naprawdę świetnie.

W dwunastej edycji Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl nasza zaprzyjaźniona księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl stanęła na podium aż w trzech z piętnastu kategorii, zajmując:

  • 2. miejsce w kategorii „Kultura i rozrywka”,
  • 3. miejsce w „Najlepszy sprzedawca w Kup teraz”,
  • 3. miejsce w kategorii „Wybór użytkownika”

Zwycięzców wyłoniono na podstawie analizy wyników zebranych z ankiet pozakupowych, wypełnianych przez klientów. Pod uwagę brano opinie użytkowników na temat jakości obsługi klienta oraz przebiegu transakcji – od zakupu aż do chwili otrzymania paczki. 

TaniaKsiazka.pl triumfuje w Raporcie Opineo.pl!

TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021

Fot. Materiały prasowe

A jak księgarnia TaniaKsiazka.pl wypadła w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl? Naprawdę ma się czym pochwalić, bowiem po raz kolejny znalazła się na: 1. miejscu w kategorii „Książki”, utrzymując tym samym pozycje lidera! To jednak nie wszystko! Stanęła także na podium w kategorii „Najlepsze sklepy internetowe 2021”, zajmując trzecie miejsce! Wygrana TaniaKsiazka.pl w liczbach przedstawionych w raporcie wygląda naprawdę imponująco:

Sklep Taniaksiazka.pl odwiedzają nie tylko miłośnicy książek, lecz także muzyki, filmów, gier planszowych i karcianych. W bogatej ofercie znajdziemy różnego rodzaju zabawki, podręczniki, a nawet kosmetyki i perfumy. W tym roku księgarnia uzyskała 20287 nowych opinii i otrzymała średnią z ocen 4,86, co dało jej pozycję lidera w swojej kategorii. Klienci doceniają sklep przede wszystkim za szeroką ofertę i szybką wysyłkę zamówionych produktów. Warto zaznaczyć, że asortyment można tutaj kupić w promocyjnych cenach, co nie umyka uwadze użytkowników.

~ fragment Raportu Sklepów Interentowych Opineo 2021

TaniaKsiążka.pl! Gratulujemy kolejnych sukcesów i życzymy następnych za rok!

Jeśli chcecie się zapoznać ze szczegółami obu raportów, ten od Ceneo.pl znajdziesz w tym miejscu, a Opineo.pl znajduje się pod tym linkiem.

Czytaj także: