Lista bestsellerów książek to często jedna z najważniejszych wskazówek, na którą zwracają uwagę czytelnicy poszukując następnego, fantastycznego tytułu. Poniżej znajdziecie bestsellery 2017 z lutego, czyli książki, które klienci księgarni TaniaKsiazka.pl najchętniej wybierali w ubiegłym miesiącu.

Bardzo głodna gąsienica10. Bestsellery 2017: Bardzo głodna gąsienica, Eric Carle

Ta książeczka dla najmłodszych dzieci to bestseller nie tylko w Polsce ale także na świecie. Opowiada o gąsienicy, która nie mogła zaspokoić swojego wielkiego apetytu. Książeczka Erica Carle wyróżnia się bardzo ciekawą formą przedstawienia opowiadanej historii. Tekturowe strony mają dziurki, są różnej wielkości i dzięki temu zapraszają dzieci do interaktywnej zabawy.

Uwikłani Tom 3. Na zawsze9. Bestsellery 2017: Uwikłani Tom 3. Na zawsze, Laurelin Paige

Uwikłani to jedna z najważniejszych serii książek erotycznych, jaka ukazała się na polskim rynku po 50 twarzach Greya. Opowiada o niezwykle zmysłowym, burzliwym i pełnym zwrotów akcji związku młodej managerki klubu nocnego Alayny i bogatego biznesmena, Hudsona. W trzecim tomie nadal nie będzie różowo. Okaże się, że Hudson skrywa przed Alayną wiele mrocznych tajemnic.

 

Już mnie nie oszukasz8. Bestsellery 2017: Już mnie nie oszukasz, Harlan Coben

Harlan Coben to jeden z najbardziej znanych w Polsce i na świecie autorów kryminałów. Jego najnowsza książka Już mnie nie oszukasz to historia byłej oficer sił specjalnych, Mayi Stern, która pewnego dnia jest świadkiem niepokojącego zdarzenia. Na domowym nagraniu z kamery, która miała śledzić poczynania niani, dostrzega swojego zmarłego męża bawiącego się z ich córką.

Sekretne życie drzew7. Bestsellery 2017: Sekretne życie drzew, Peter Wohlleben

Ta książka nie tylko opowiada o drzewach, które czują, troszczą się o siebie i ze sobą rozmawiają, ale także o niezwykłym człowieku, który naprawdę je “widzi”. Jeden z największych bestsellerów na świecie i w Polsce, który potwierdza nasz wielki niepokój o przyrodę i to, jak mało o niej wiemy.

Food Pharmacy6. Bestsellery 2017: Food Pharmacy, Lina Nertby Aurell Mia Clase

O tym, że jesteśmy tym, co jemy, słyszał niemal każdy. Ta bestsellerowa książka, która podbiła zachodnie rynki to tytuł, który w pełni to potwierdza. Dwie blogerki sprawdziły na sobie, co jeść, żeby unikać stanów zapalnych w organizmie. Oto ich odkrycia okraszone wyśmienitym poczuciem humoru.

Dobranoc, Auschwitz!5. Bestsellery książkowe 2017: Dobranoc, Auschwitz!, Maciej Zdziarski Aleksandra Wójcik

Śpieszmy się, żeby wysłuchać ludzi, tak szybko odchodzą. Byli więźniowie Auschwitz nadal są wśród nas. To, co mają do powiedzenia jest trudne i bolesne, ale musi być wysłuchane. Dobranoc, Auschwitz! to relacja byłych więźniów tego “piekła na Ziemi”. Jedna z osób, które opowiedzą wam jak się zamyka oczy w Auschwitz, trafiła do obozu w wieku trzech lat.

Manwhore +14. Bestsellery książkowe 2017: Manwhore +1, Katy Evans

Drugi tom bestsellerowej serii erotycznej, którą zapoczątkował Manwhore. W tej odsłonie poznamy dalsze losy dziennikarki Rachel i biznesmena Malcolma Sainta. Ich związek znowu zostanie wystawiony na próbę i nie wiadomo, czy obezwładniające pożądanie będzie w stanie ich przy sobie zatrzymać.

W kręgach władzy, tom 1. Wotum nieufności3. Bestsellery książkowe 2017: W kręgach władzy, tom 1. Wotum nieufności, Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz to młody prawnik, który serią kryminałów osadzoną w prawniczym świecie zawojował polski rynek. Teraz wkracza na nową ścieżkę: w wielki świat polityki. Okazuje się, że podobnie jak w środowisku ludzi, którzy powinni jako pierwsi cenić zasady i przepisy, tak i na salach sejmowych nie brakuje czarnych owieczek.

Sztuka kochania2. Bestsellery książkowe 2017: Sztuka kochania, Michalina Wisłocka

Pierwsza okładka Sztuki kochania z 1980 roku była bardzo niewinna. Przedstawiała portret młodej pary. Im więcej mijało lat, tym stawała się coraz bardziej “roznegliżowana”. Ta książka powstała w czasach, kiedy o sexie rozmawiało się tylko po cichu. I kiedy dzisiaj sex wydaje się być wszędzie, właśnie ta książka staje się przewodnikiem po tym, co w TYCH sprawach, jest prawdziwe, a co przekłamane i schowane za iluzją pornografii.

Był sobie pies1. Bestsellery książkowe 2017: Był sobie pies, Cameron W. Bruce

Ta historia króluje na wszystkich możliwych listach bestsellerów w Polsce i na świecie. Opowiada o niezwykłym psie, który dostaje od losu kilka psich wcieleń. Za każdym razem odradza się jako inny pies, jednak jego dusza pozostaje ta sama i kocha jednego właściciela. Wzruszająca, piękna historia, która pozostanie w naszych sercach już na zawsze.

Sięgnijcie po bestsellery lutego i przekonajcie się, dlaczego tak wiele osób, wybrało właśnie te książki.