Przybysz z morza - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Tom 8 Dziedzictwa rodu Poldarków już wkrótce pojawi się na polskim rynku. Książka będzie nosić tytuł Przybysz z morza, a jej premiera przewidywana jest na 17 stycznia 2018 roku. Polscy fani twórczości Winstona Grahama mają więc niemałe powody do zadowolenia. Słynna saga o rodzinie Poldarków cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Brytyjski pisarz stworzył kultową już serię, która wciąż zdobywa serca nowych odbiorców. Nic dziwnego, że jest jednym z najbardziej uznanych pisarzy XX wieku. Warto tutaj również wspomnieć, że stacja BBC podjęła się ekranizacji sagi i odniosła ogromny sukces. W skład Dziedzictwa rodu Poldarków wchodzi aż 12 części. Czytelnicy mają więc na co czekać. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się w 8 części tej słynnej sagi.

Tom 8 Dziedzictwa rodu PoldarkówPrzybysz z morza

Ross w końcu powraca do domu wprost z armii Wellingtona. Nie ma jednak pojęcia, że jego syn, Jeremy, uratował przybysza z morza. A to sprawi, że wszystko, co było dla niego codziennością, rozpadnie się. Tajemniczy rozbitek to Stephen Carrington, który na zawsze odmieni los całej rodziny, a zwłaszcza dzieci Rossa, Clowence i Jeremy’ego. Po raz kolejny ród Poldarków zostanie wystawiony na ciężką próbę. Jednak wszystkie te wydarzenia utwierdzają ich w przekonaniu, że prawdziwa siła tkwi w zgranej i zjednoczonej rodzinie.

W najnowszym tomie Czytelnicy znajdą opowieść o lojalności i odpowiedzialności za własne czyny. Dylematy moralne, które przeżywają bohaterowie, są niepokojąco podobne do tego, z czym musi mierzyć się współczesny człowiek. Odbiorcy wraz z bohaterami mają jednak okazję przenieść się do czasów Kornwalii z przełomu XVIII i XIX wieku i przeżyć niezwykłą przygodę. Malownicze pejzaże i codzienne życie miasta sprawią, że poczujecie się tak, jakbyście byli tam, na miejscu. To doskonała książka, która skutecznie odrywa od problemów dnia codziennego.

Przypominamy, że tom 8 Dziedzictwa rodu Poldarków pt. Przybysz z morza w sprzedaży pojawi się już 17 stycznia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom sag historycznych.