Weź w drogę audiobooka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Weź audiobooka i nie daj się nudzie! Dzisiejsze zestawienie to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy nie zawsze mają czas, by zrelaksować się z książką. Wasza praca wymaga ciągłego przemieszczania się? A może po całym dniu siedzenia przed komputerem mały druk to ostatnie, na co macie ochotę patrzeć? Świetnie się składa, bo mamy coś dla Was.

Audiobooki to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas wolny, a jednocześnie chcieliby zagłębić się w świat ciekawych lektur. W związku z tym w naszym dzisiejszym zestawieniu znajdziecie propozycje z różnych gatunków. Poza tym nie zabraknie tu także propozycji dla najmłodszych. Teraz kiedy więcej czasu muszą spędzać w domu, warto postawić na urozmaicone rozrywki. Koniecznie zatem sprawdźcie, jakie audiobooki polecamy!

Weź audiobooka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wołanie grobu - kup na TaniaKsiazka.plWeź audiobooka – Wołanie grobu

Simon Beckett powraca z mrożącym krew w żyłach kryminałem, gdzie głównym bohaterem jest David Hunter. Mężczyzna tym razem będzie musiał zmierzyć się ze sprawą sprzed lat. Ponieważ psychopatyczny seryjny morderca ucieka z więzienia i zamierza dopaść tych, którzy dawniej uczestniczyli w śledztwie przeciw niemu i doprowadzili go przed oblicze sprawiedliwości.

A główny bohater wie, że prawda o głośnej sprawie sprzed lat jest zupełnie inna, niż się wydaje.

Audiobook dostępny od 25 marca 2020 roku.

Weź audiobooka – WieczorynkiWeź audiobooka - zobacz na TaniaKsiazka.pl

To doskonała propozycja dla najmłodszych. Poza tym to świetna opcja dla dzieci i ich zabieganych rodziców. Króciutkie rozdziały są idealne do odtwarzania maluchom przed snem. Do tego absurdalny humor rozbawi każdego, niezależnie od wieku. Trzy historie do wyboru i mnóstwo zabawy!

Audiobook dostępny od 7 kwietnia 2020 roku.

Weź audiobooka - zobacz na TaniaKsiazka.plWeź audiobooka – Bibliotekarka z Auschwitz

Opowieść oparta na prawdziwej historii więźniarki obozu Auschwitz-Birkenau, Dity Kraus. Dziewczyna do obozu trafiła w wieku czternastu lat, a na ręku wytatuowano jej numer 73 305. Już wkrótce bohaterka podjęła się zadania, które narażało ją na ogromne niebezpieczeństwo. Ponieważ dziewczyna zdecydowała się oclić osiem rozlatujących się książek. Tym samym stworzyła najmniejszą bibliotekę świata, kładąc na szali własne życie.

Audiobook dostępny od 25 marca 2020 roku.

Weź audiobooka – Spod kozetkiSpod kozetki - kup na TaniaKsiazka.pl

Gary Small przez trzydzieści lat wybitnej kariery psychiatrycznej widział już wszystko. Teraz uchyla drzwi swojego gabinetu, by podzielić się opowieściami o najbardziej intrygujących pacjentach. W związku z tym czytelnicy znajdą tu historie nierzadko zabawne, czasami tragiczne, ale zawsze interesujące. Poza tym nie zabraknie najbardziej frapujących przypadków: kobiety stawającej nago w centrum miasta na głowie, czy mężczyzny przeświadczonego, że jego penis się kurczy.

Audiobook już dostępny.

Weź audiobooka - zobacz na TaniaKsiazka.plWeź audiobooka – Papierowa dziewczyna

Główny bohater, młody pisarz Tom Boyd, odnosi niesamowity sukces. Jego debiutancka powieść przez wiele miesięcy nie schodzi ze światowych list bestsellerów. Poza tym amerykański wydawca podpisuje z nim umowę na kolejne dwie książki, opiewającą na dwa miliony dolarów. Jednak tuż po opublikowaniu drugiej powieści, mężczyzna pogrąża się w depresji i przechodzi kryzys twórczy.

Pewnej nocy majaczącego we śnie pisarza budzi odgłos tłuczonego szkła. W salonie willi w Malibu pojawia się piękna młoda kobieta, całkiem naga. Do tego twierdzi, że jest bohaterką jego ostatniej powieści. Na skutek błędu drukarskiego w części nakładu pozostały niezadrukowane strony. A tajemnicza towarzyszka utrzymuje, że wysunęła się z książki w połowie niedokończonego zdania. W związku z tym Tom musi niezwłocznie wrócić do pisania, inaczej dziewczyna umrze.

Audiobook już dostępny.

Weź audiobooka – Kasiarze, doliniarze i zwykłe rzezimieszki. Przestępczy półświatek II RPKasiarze, doliniarze i zwykłe rzezimieszki - kup na TaniaKsiazka.pl

To coś dla wszystkich miłośników prawdziwych historii. Lata 20. i 30. fascynują nas nie od dziś. To nie tylko blichtr kabaretów, high-life kawiarni Ziemiańska czy gwiazdy pokroju Bodo lub Ordonki. Ponieważ nieodłącznie towarzyszyły im też postaci i obrazy z mrocznego, choć równie fascynującego półświatka II RP.

 W związku z tym autorka kreśli barwny obraz oszustów, przemytników i złodziei. Ciekawie i z humorem przedstawia ich poczynania, ukazując je na tle społecznych problemów owych czasów. Ponadto przypomina głośne niegdyś sprawy, które poruszały opinię publiczną.

Audiobook już dostępny.

Więcej ciekawych audiobooków w dobrej cenie znajdziecie tutaj.