Wydawnictwo Ale! – marka dla miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej Wydawnictwo Ale!

Na rynku książki powstaje nowa marka wydawnicza! Pierwsze zdanie celowo zakończyłam wykrzyknikiem, żeby dopasować się do jej nazwy – Wydawnictwa Ale!, będącego imprintem Wydawnictwa Agora. Celem oficyny będzie zaspokojenie potrzeb miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej. Ale! swój debiut zapowiedziało na 8 lutego. Tego dnia do księgarni trafi pierwsza książka spod jego szyldu. Będzie to Dyrektor generalny autorstwa Katarzyny N. Haner.

Wydawnictwo Ale!

Fot. Materiały prasowe

Wydawnictwo Ale!, czyli szeroko rozumiana literatura obyczajowa

Wydawnictwo Ale! celuje w upodobania wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą literaturą obyczajową. W ofercie znajdą się zatem powieści obyczajowe, romanse, erotyki czy chick lit. Nie zabraknie również pozycji z literatury new adult, z tak uwielbianymi przez czytelników motywami, jak m.in. friends to lovers, hate-love, enemies to lovers, golden retriever energy czy grumpy-sunshine.

Czytelnicy publikacji wydawnictwa mogą zatem liczyć na historie rozpalające emocje i wyobraźnię. Na wzruszające opowieści wyciskające łzy oraz teksty, które zapewniają dobrą rozrywkę i dają poczucie wspólnoty. Wśród nich nie zabraknie gorących nowości – tytułów, które już teraz podbijają serca moli książkowych na całym świecie.

Wydawnictwo Ale! pragnie dać przestrzeń na nowe otwarcie autorkom, które już funkcjonują w Polce i mają szerokie grono swoich fanów. Oprócz tego chce również promować nowe nazwiska, dając szansę młodym debiutującym twórcom i twórczyniom. Rozpoczynając swoją działalność. Ale! ogłosiło nabór tekstów w swoich mediach społecznościowych:

Wydawnictwo Ale! stawia na bliski kontakt i współtworzenie treści razem z czytelniczkami i czytelnikami. Chce wspierać młode twórczynie i twórców w ich literackiej drodze oraz tworzyć bezpieczne i otwarte miejsce, w którym każdy, kto lubi literaturę obyczajową, znajdzie coś dla siebie.

~ Agnieszka Skowron, redaktorka inicjująca Wydawnictwa Ale!

Pierwsze książki z Wydawnictwa Ale!

Debiut Wydawnictwa Ale! zapowiada się naprawdę obiecująco. Pierwszym tytułem, który 8 lutego wprowadzi markę na rynek będzie książka Katarzyny N. Haner pt. Dyrektor generalny. Już teraz możecie zamówić ją w tym miejscu. Na początek czytelnicy otrzymają zatem pełną napięcia seksualnego opowieść o zakazanym związku Olivii – asystentki wiekowego szefa i Harry’ego, który jest jego wnukiem, a tym samym spadkobiercą ogromnego majątku.

W pierwszym półroczu 2023 r. nakładem Wydawnictwa Ale! ukaże się także nowa seria wspomnianej autorki. Oprócz tego do księgarni trafi także nowy cykl powieści Weroniki Jaczewskiej. Autorki, która zadebiutowała w Wydawnictwie Agora w 2022 r. powieściami erotycznymi Niegrzeczny prezes i Niepokorny driver. W tym samym czasie w ręce czytelników trafi również pierwsza powieść Ivy Owens, czyli połówki duetu pisarskiego Christina Lauren. Będzie także miejsce na debiuty: powieści obyczajowe i romanse autorstwa N. S. Perkins oraz Jen Devon.

Wydawnictwu Ale! życzymy wciągających historii i szerokiego grona odbiorców oferowanej literatury!

Zainteresować Was może również: