PolecamyPoradnikiPromocje

Wyprzedaż poradników książkowych – taniej nawet o 35%

wyprzedaż poradników

Czy w książkach może być zapisana recepta na wszystko? Okazuje się, że tak, jeśli mamy w rękach naprawdę dobry poradnik. Z takiej książki dowiemy się nie tylko, jak pięknie wyglądać, jak poprawić jakość swojego życia, ale także jak np. być fajną mamą. Warto skorzystać z porad ludzi, którzy mówią wprost: nam się udało, Tobie też może. Świetną okazją, żeby zapełnić półki książkami z tego gatunku, jest wyprzedaż poradników książkowych na TaniaKsiazka.pl, która potrwa do 9 lutego.

Wyprzedaż poradników: Pretty happy Kate Hudson

Kate Hudson to jedna z najpiękniejszych aktorek kina, której mimo upływu lat, udało się zachować piękny wygląd i sylwetkę. Teraz każda z nas może się dowiedzieć, jaki jest sekret urody tej niezwykłej kobiety. Pokazuje nam nie tylko, jak poprawić swój wygląd i stać się lepszą wersją siebie, ale po prostu, jak być szczęśliwą.

Wyprzedaż poradników: Live Lagom. Szwedzka sztuka życia w harmonii Anna Brones

Szwecja jest znana nie tylko z Ikei i z autorów najlepszych kryminałów, ale także ze szwedzkiej sztuki, życia w harmonii, czyli lagom. Nie, nie mylcie jej z duńskim hygge, chociaż obie te filozofie pochodzą z półwyspu skandynawskiego. Lagom to przede wszystkim życie w zgodzie z naturą i radość z małych rzeczy. Ma ona pomóc nam zatrzymać się na chwilę w biegu życia i cieszyć się każdą chwilą.

Wyprzedaż poradników: Narzędzia tytanów Timothy Ferriss

Kim są tytani, o których mówi tytuł tej książki? Otóż to ludzie, którym udało się osiągnąć sukces, zdobyć miliony i po prostu wesoło sobie żyć. Autor przez dwa lata przeprowadzał z nimi wywiady, słuchał ich wskazówek i … zastosował je na sobie. Dzięki temu poprawił swoją sytuację finansową i generalnie poprawił jakość swojego życia. Bo, po co są teorie, jeżeli nie można zastosować ich w praktyce? Lub jeśli uczyć się od kogoś, to chyba od tych, którym się udało, prawda? 🙂

Wyprzedaż poradników: Fajna mama Alicia Silverstone

Fajna mama, czyli jaka? Alicia Silverstone pokazuje, że fajna mama to taka, która chce wiedzieć, jak zapewnić swojemu dziecku zdrowe i bezpieczne życie. To ta mama, która dużo czyta, zbiera informacje, żeby najbezpieczniej i najzdrowiej przejść przez okres ciąży, porodu, a potem macierzyństwa. W tej książce znajdziecie całą wiedzę na temat macierzyństwa, którą zdobyła autorka, porady ekspertów, lekarzy oraz całą masę fajnych wegetariańskich przepisów.

Poradniki często przypominają reportaże i zawierają elementy biograficzne autorów książek. Jednak ich najważniejszą cechą jest przekazanie, jak na ucho dobrej przyjaciółki, dobrej rady, jak żyć, żeby być szczęśliwym i osiągnąć sukces.

Korzystajcie z fajnej promocji na poradniki i wybierzcie książki, które zmienią Wasze życie.

Całą listę poradników w promocyjnych cenach znajdziecie TUTAJ

Poradniki taniej