Zabawa w chowanego - nowa książka Guillaume'a Musso

Jakie tajemnicze powiązania łączą dwoje pisarzy żyjących po przeciwległych stronach globu? Odpowiedź przynosi Zabawa w chowanego – nowa książka Guillaume’a Musso, która jest już dostępna w księgarniach. Poniżej znajdziecie więcej informacji na jej temat.

Zabawa w chowanego - nowa książka Guillaume'a Musso

Zabawa w chowanego – nowa książka Guillaume’a Musso

Flory Conway to znana pisarka mieszkająca w Brooklynie. Kobieta niemal maniakalnie strzeże swojej prywatności, starając się za wszelką cenę chronić swoją rodzinę.

Któregoś dnia w czasie zabawy w chowanego znika zaledwie trzyletnia córka autorki. W apartamencie nie ma śladów włamania, kamery monitoringu zamontowanego w budynku nie zarejestrowały nikogo, kto wchodził do mieszkania, nie widać też na nich, aby dziecko opuściło dom. Rusza śledztwo, które trwa kilka miesięcy, kończy się ono jednak w martwym punkcie: dziewczynki nie udaje się odnaleźć.

Tymczasem w Paryżu autor bestsellerów Romain Ozorski próbuje dokończyć pisanie powieści, czego nie ułatwia mu kryzys w życiu prywatnym i zawodowym. Mężczyzna jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, że czeka go niecodzienne spotkanie na szczycie wieżowca. Po nim jego życie potoczy się w całkowicie niespodziewanym kierunku. Okazuje się, że to właśnie Romain może rozwiązać tajemniczą sprawę zaginięcia córki Flory Conway.

Mężczyzna i zrozpczona matka będą musieli wziąć udział w ryzykownej grze…

Guillaume Musso jest czarodziejem, który sprawia, że w życiu jego bohaterów niemożliwe staje się możliwe, i to kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Version Femina

Powieść oszałamiająca i niezwykle klimatyczna… Iluzjonistyczne warsztaty z interakcji autora z jego dziełem.

L`Express

Makiaweliczna, zaskakująca, a jednocześnie ciepła opowieść o potędze książek. To jedna z najbardziej osobistych powieści Guillaume`a Musso. I jedna z najlepszych.

Le Parisien

Guillaume Musso Zabawa w chowanego

Zabawa w chowanego – kiedy premiera książki?

Premiera Zabawy w chowanego odbyła się 11 sierpnia 2021 r.

Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.

Najnowszą książkę Guillaume’a Musso możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: