Apartament w Paryżu - recenzja książki

Mamy świetną wiadomość dla fanów Guillaume Musso!

Już 1 sierpnia premierę będzie miała jego nowa książka Apartament w Paryżu.

Guillaume Musso od lat utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych francuskich pisarzy. Przewrotne historie, które pisze, łączą w sobie elementy powieści obyczajowej i thrillera psychologicznego.

I zawsze zaskakują absolutnie nieoczekiwanym finałem.

Dajcie się zaprosić do piekielnego labiryntu. Musso zawsze znajdzie z niego wyjście.
„Le Parisien”

Apartament w Paryżu

Guillaume Musso "Apartament w Paryżu" - już wkrótce! Kup książkę na www.taniaksiazka.pl

Pracownia malarska w Paryżu miała być dla Madeline samotnią, w której miała skryć się i odpocząć od rzeczywistości. Jednak w wyniku nieporozumienia wynajął ją także Gaspard – młody pisarz ze Stanów Zjednoczonych, który również pragnie spokoju.

Przewrotny los skazuje tych dwoje wrażliwych ludzi na dzielenie jednej przestrzeni życiowej.

Co przyniesie im los? Jakie sekrety przyjdzie im odkryć? I z jakimi demonami będą musieli się zmierzyć? Jakie zagadki rozwiąże prowadzone przez nich śledztwo?

 

W oczekiwaniu na nową książkę Musso sięgnij po…

Dziewczyna z Brooklynu - kup książkę na www.taniaksiazka.pl

Dziewczyna z Brooklynu

Co jeśli pewnego dnia okazuje się, że osoba, z którą chcecie spędzić resztę życia nie jest tą, za którą się podaje? Co jeśli wspólna przyszłość zostaje postawiona pod znakiem zapytania? Obarczony tymi dylematami zostaje Raphaël. On i ona, Anna kobieta jego życia i Lazurowe Wybrzeże, wydaje się, że piękniej już być nie może. Jednak świat zakochanych wali się w jednym momencie. Bohaterka ujawnia coś, co może zburzyć całe uczucie, jakim darzy ją ukochany. Kiedy Raphaël próbuje ochłonąć sprawy przybierają niespodziewany obrót. Anna znika i kto wie, czy uda się ją odnaleźć i ocalić przed burzliwą przeszłością, która czyha na jej życie.

 

Będziesz tam? Kup książkę na www.taniaksiazka.plBędziesz tam?

Elliott Cooper jest znanym chirurgiem zmagającym się ze śmiertelną chorobą. Największą radością jego życia jest dorosła już córka Angie, największym pragnieniem – jeszcze raz ujrzeć ukochaną Ilenę, zmarłą tragicznie przed trzydziestoma laty. Jego marzenie może się spełnić – Elliott otrzymuje w prezencie kilka pigułek umożliwiających podróż w czasie. Przez ciekawość zażywa jedną z nich i wkracza na ścieżkę nieprawdopodobnej przygody – cofa się w przeszłość, po raz kolejny przeżywa młodość. Czy zdoła zmienić bieg wydarzeń i uratować życie ukochanej? Czas zawsze mija zbyt szybko…

 

 

Musso nie boi się gwałtownych zwrotów akcji, w których wszystko, co do tej pory przeczytaliśmy, zaczyna
nabierać zupełnie nowego znaczenia.

Michalina Mikulska, „Rzeczpospolita”

Książkę przedpremierowo możesz zamówić tutaj >>

Guillaume Musso "Apartament w Paryżu" - już wkrótce! Kup książkę na www.taniaksiazka.pl