Czy są wśród Was miłośnicy książek Colleen Hoover? To wszechstronna autorka, której książki podbijają serca czytelników – i tych młodszych i tych starszych, bo Hoover pisze powieści młodzieżowe, ale w swoim dorobku ma też thriller oraz erotyk. Ja jestem świeżo po lekturze jej najnowszej książki Nagie serca i śmiało stwierdzam, że to idealny romans na lato. I jak to u Hoover bywa – mamy tu kumulację emocji, uczuć i zdarzeń!

Zapraszam Was na moją recenzję.

Nagie serca

Książkę Nagie serca dostaniecie tytaj>>

Instagram @ruda_czyta

 

Co się stanie kiedy spotka się dwoje tak samo mocno pokiereszowanych przez życie ludzi? Czy ktoś, kto nie zaznał w życiu miłości, będzie umiał w nią uwierzyć? Czy można odciąć się od tragicznej przeszłości i zacząć wszystko jeszcze raz? Beyah po tragicznych wydarzeniach traci dach nad głową i jest zmuszona prosić o pomoc ojca, mimo że bardzo tego nie chce. Od lat prawie nie mają kontaktu i dziewczyna ma poczucie, że ojciec jest dla niej obcym człowiekiem.

Samsona poznaje w dziwnych i w sumie wstydliwych okolicznościach… Nie chce mieć z nim nic wspólnego, ale okazuje się, że zostali sąsiadami. Beyah nie potrafi przed nikim się otworzyć, pobyt u ojca jest dla niej koniecznością, bo po prostu nie ma gdzie się podziać. Dziewczyna odlicza dni do wyjazdu na studia. Jednak jej siostra ma plan – chce zeswatać ją z Samsonen! Mimo początkowej niechęci do chłopaka okazuje się, że jednak udaje im się nawiązać nić porozumienia. Mimo tajemniczości chłopaka Beyah postanawia mu zaufać. Czy dobrze na tym wyjdzie?

Idealna książka na lato

Ta historia na pewno złamie Wasze serca. Ale tylko po to, by potem dać nadzieję! Nagie serca to opowieść o dwójce ludzi, o dwóch sercach i dwóch duszach, które w końcu na siebie trafiają. Po latach błądzenia i dryfowania na niespokojnych falach, w końcu w życiu Beyah i Samsona zapala się iskierka – nadziei, szczęścia i miłości. Jednak w ich życiu nic nigdy nie było proste i wydarzenia z przeszłości, będą miały duży wpływ na teraźniejszość i przyszłość. Czy dwoje młodych. doświadczonych przez los ludzi poradzi sobie z kolejnymi przeciwnościami? Czy wykrzesają z siebie ogromne pokłady cierpliwości i zaufania? Sprawdźcie sami! Naprawdę warto!

Idealny romans na lato Nagie serca znajdziecie tutaj>>

Ocena Rudej
 • 10/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 10/10
 • 10/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 10/10
 • 7/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 7/10
 • 9/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 9/10
9/10

Fragment recenzji

Ta historia na pewno złamie Wasze serca. Ale tylko po to, by potem dać nadzieję! Nagie serca to opowieść o dwójce ludzi, o dwóch sercach i dwóch duszach, które w końcu na siebie trafiają. Po latach błądzenia i dryfowania na niespokojnych falach, w końcu w życiu Beyah i Samsona zapala się iskierka – nadziei, szczęścia i miłości.