Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts - odcinek specjalny Return to Hogwarts

Już 1 stycznia 2022 roku na platformie HBO Max pojawi się specjalny program z udziałem gwiazd znanych z cyklu filmów o Harrym Potterze. Jego tytuł to Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts, a wystąpią w nim ulubieni aktorzy: m.in. Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) i Emma Watson (Hermiona Granger). Wiadomo, że na ekranie nie pojawi się autorka literackiej serii J.K. Rowling. 

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts Wejdź na TaniaKsiazka.pl >>

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts to show telewizyjne nagrane z okazji 20-lecia istnienia serii o sympatycznym czarodzieju i jego przyjaciołach. Oprócz wspomnianych gości, w programie pojawią się również m.in. Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange), Robbie Coltrane (Hagrid), Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Gary Oldman (Sirius Black), Tom Felton (Draco Malfoy), Jason Isaacs (Lucjusz Malfoy). Dołączy do nich również reżyser dwóch części serii Chris Columbus.

Nie będzie natomiast J.K. Rowlig – autorki, która wymyśliła Harrego Pottera, tchnęła życie w wiele niezapomnianych postaci i ściśle współpracowała z twórcami filmowymi. Mimo że nikt oficjalnie nie podał przyczyny, komentatorzy sugerują, że może to mieć związek z jej kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat osób tranaspłciowych, czym wywołała prawdziwą burzę.

Pamiętaj: Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts, 1 stycznia 2022, HBO Max – Ty i kolejne spotkanie z ulubionymi bohaterami.

Pomysły na prezent dla fana Harrego Pottera

Produkty z serii z Harrym Potterem to zawsze dobry prezent. Właśnie zbliżają się najpiękniejsze Święta w roku, więc rozważ te propozycje jako prezent pod choinkę w Boże Narodzenie:

Inne pomysły na czarodziejskie prezenty znajdziesz pod tym linkiem.

Czytaj także: