Happy Place - nowość od autorki bestsellera Beach Read Happy Place

Przed nami jeszcze cały miesiąc lata, dlatego dzisiaj przychodzę z propozycją letniego romansu. Jeśli w poprzednie wakacje zaczytywaliście się w książce Beach Read Emily Henry, ta pozycja również rozgrzeje Wasze serca. Nowy tytuł tej autorki to błyskotliwa, ujmująca powieść o miłości. Ale również o wielkiej przyjaźni. Premiera 23 sierpnia, zatem cieplutka! 

Happy Place Emily Henry na TaniaKsiazka.pl >>

Happy Place Emily Henry

Główni bohaterowie powieści Happy place to Harriet i Wyn. Poznali się na studiach, a ich przyjaźń szybko przerodziła się w miłość. Byli idealną parą i pasowali do siebie jak mało kto. Tym dziwniejsze jest to, że pięć miesięcy temu się rozstali. I to z powodów, o których żadne z nich nie chce rozmawiać. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie powiedzieli o zerwaniu nawet swoim przyjaciołom.

I tu zaczynają się schody, ponieważ właśnie wyjechali z nimi na coroczny wyjazd do domku w Main, który powtarzają od dziesięciu lat. Tradycyjnie również zajmują tam jedną sypialnię. Ta wycieczka zawsze była formą ucieczki od codziennych trosk. Czasem na głęboki oddech, jedzenie pysznych owoców morza i serów oraz rozkoszowanie się cudownym morskim powietrzem razem z ludźmi, z którymi można konie kraść.

Tym razem jednak nasza para ma inne zadanie. Oboje muszą bowiem udawać przed resztą wczasowiczów, że nadal są razem i że wszystko między nimi jest w jak najlepszym porządku. Zawierają pakt i postanawiają przez tydzień stwarzać pozory udanego związku.

Plan wydaje się nie mieć wad, w końcu jeszcze nie tak dawno mieli dla siebie wiele ciepłych uczuć. Udawanie miłości po wielu latach bycia razem nie może być przecież takie trudne. Nawet przy ludziach, którzy doskonale nas znają.

Co z tego wyniknie? Może się okazać, że nie ma jednej uniwersalnej drogi do szczęścia… które, jak się okazuje, można osiągnąć krocząc nawet bardzo krętymi ścieżkami.

***

Najnowszą powieść Emily Henry od Wydawnictwa Kobiecego złapiecie w tym miejscu. Poniżej natomiast możecie skosztować próbki jej smakowitego dzieła.

> >Darmowy fragment książki Happy Place << 

Zajrzyjcie też tutaj: