Książkowe propozycje na andrzejki

Tegoroczne halloweenowe strachy i dreszczyki emocji (niestety) mamy już za sobą. Na szczęście jesienią czeka nas kolejne święto pełne atmosfery tajemniczości i magii. Świece do przetopienia na wosk macie już przygotowane? Klucz jest? W takim razie wyposażcie się jeszcze w książkowe propozycje na andrzejki – z nimi wróżę Wam dobrą zabawę!

Książkowe propozycje na andrzejki

Książkowe propozycje na andrzejki

Te tytuły pozwolą Wam nieco urozmaicić listopadowe wróżby. Sprawdźcie, co możecie przygotować na nadchodzący andrzejkowy wieczór!

Tajniki magii świec

Tajniki magii świec

Pierwsze skojarzenie z andrzejkami? Wiadomo: misa z wodą, stary klucz z dużym okiem i świece do przetopienia. Gdyby jednak zwykłe lanie wosku się Wam znudziło, możecie zagłębić się w tematykę magii świec. W swojej książce Berenika Tern opisuje kolory świec i ich znaczenie, proces przygotowania i palenia świecy, a także rytuały magii świec. Dowiecie się, jakie znaczenie mają kolor, kształt, skład oraz zapach świecy.

Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota

Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota

Z wosku i świec wyczytaliście już absolutnie wszystko, co było do wyczytania, a wróżba jakoś nie wydaje się satysfakcjonująca? Możecie spróbować postawić tarota! Jeśli nie mieliście z nim do tej pory do czynienia, a chcecie spróbować, sięgnijcie po książkę Denise Hesselroth. Autorka nie tylko objaśnia sposób wróżenia i znaczenie poszczególnych kart, ale przekonuje też, że tarot poza samym przepowiadaniem przyszłości może posłużyć również do wywarcia wpływu na to, co nadejdzie.

Książkowe propozycje na andrzejki. Moja i twoja astrologia

Moja i twoja astrologia

Kiedy „przyziemne” wróżby z wosku i kart macie już za sobą, czas spojrzeć w gwiazdy! Książka Gary’ego Goldschneidera to nowoczesny przewodnik po znakach zodiaku i zależnościach, jakie między nimi występują. Autor po kolei opisuje poszczególne znaki w trzech kategoriach: praca, miłość, przyjaciele i rodzina.

Miłość zapisana w gwiazdach

Miłość zapisana w gwiazdach

Andrzejki to czas wróżb zapowiadających nową „drugą połówkę”. Jeżeli więc interesują Was wyłącznie miłosne relacje między znakami zodiaku, to zajrzyjcie do książki Brada Kronena. Autor rozpisał wszystkie zodiakalne kombinacje związkowe. Podpowiada, które znaki odczuwają wzajemny magnetyzm, a które będą się odpychać niczym te same bieguny magnetyczne.

Czaromarownik 2021

Czaromarownik 2021

Po co ograniczać się jedynie do andrzejek, skoro magią można wypełnić cały rok? 🙂 Sprawdźcie Czaromarownik – iście zaczarowany dziennik! Znajdziecie w nim nie tylko kalendarz z mnóstwem miejsca na notatki, ale też horoskop, tabele pełne magicznej wiedzy oraz czarujące inspiracje.

Tu dowiecie się więcej o tym niezwykłym dzienniku: PRZEJDŹ DO CZAROMAROWNIK.PL
A TUTAJ możecie zajrzeć do środka Czaromarownika!

Zobacz także: