Nie ma lipy! Hardcorowy Koksu. Książka dostępna w TaniaKsiążka.pl

Przed Wami najgorętsza książka tego lata! Książka prężąca błyszczące muskuły (nie tylko na okładce) – Nie ma lipy! Hardkorowy Koksu napisał książkę!

Premiera tej wypasionej pozycji już 11 czerwca. I naprawdę Nie ma lipy!, bo właśnie taki ma tytuł. 😉

Nie ma lipy! Hardkorowy Koksu – zapowiedź

Hardkorowy Koksu, czyli Robert Burneika wraz z Adrianem Kowarzykiem stworzyli Nie ma lipy! – autobiografię Roberta.

Wszyscy kojarzymy Hardkorowego Koksa, może nie wszyscy znamy jego osiągnięcia sportowe (a jest ich niemało), ale chyba każdy widział jego filmiki na YouTube lub program Nie ma lipy! (TVN).

Robert Burneika jest olbrzymim facet o gołębim sercu, kulturystą, strongmanem, zawodnikiem MMA i też przedsiębiorcą. Prowadzi firmę Burneika Sports.

Dzięki książce Nie ma lipy! Hardkorowy Koksu będzie miał możliwość pokazać się nam z innej strony.

Ta książka to przede wszystkim historia o tym, że trzeba mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Mało tego, nie powinniśmy się w marzeniach ograniczać. Bo spełnić się mogą, nawet te największe.

Jeśli masz marzenia, to muszą być tak wielkie, że gdy przekażesz je swojej rodzinie, przyjaciołom, czy znajomym i nie powiedzą, że jesteś szalony, to znaczy, że Twój marzenia są za małe. Trzeba mierzyć wysoko, bo niebo nie ma limitów.

Po książce możemy się spodziewać wiele, jak obiecuje współautor książki – Adrian Kowalczyk:

Możecie spodziewać się wielu inspirujących historii, daleko idących wniosków na temat otaczającego nas świata oraz motywujących słów. Nie zabraknie również stejków, kanapeczek, rzucania mięsem i historii miłosnej.

Lubię Roberta Burneikę za poczucie humoru i niesamowity dystans, jaki ma do siebie. To człowiek, który zaraża pozytywną energią. Jeżeli jesteście ciekawi, w jaki sposób przebiegały prace nad książką to zainteresuje Was filmik, który umieszczam poniżej. 😉

Co myślicie o tej nowości wydawniczej? Nie ma lipy?

Książkę można już zamówić na TaniaKsiążka.pl >> Nie ma Lipy! Hardkorowy Koksu <<

Nie ma lipy! Zobacz, jak piszę książkę!