Przemiana Geralta i Ciri

Przemiana Geralta i Ciri jest nieunikniona i wiedzą o tym wszyscy fani serii Andrzeja Sapkowskiego. Tymczasem fani serialu już po pierwszym sezonie mogą dojść do podobnych wniosków. W końcu przez kilka odcinków widzowie mieli okazję poznać zarówno pogromcę potworów z Rivii, jak i Lwiątko z Cintry. Oboje stają przed niemałym wyzwaniem, w końcu tak naprawdę są dla siebie zupełnie obcymi ludźmi. Jak ich postacie w kolejnym sezonie widzi showrunnerka produkcji, Lauren S. Hissrich? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Przemiana Geralta i Ciri

Kadr z serialu Wiedźmin, źródło netflix.com

Przemiana Geralta i Ciri – Lauren S. Hissrich zdradza kilka szczegółów

Prace nad kolejnym sezonem zostały zatrzymane z powodu pandemii koronawirusa. Jednak wszystko wskazuje na to, że aktorzy powrócą na plan już w sierpniu tego roku.

Los Geralta i Ciri związał się za sprawą prawa niespodzianki. Ponieważ w ostatnim odcinku widzimy, jak ta dwójka w końcu się spotyka, łatwo się domyślić, że kolejny sezon skupi się na ich relacji. W jednym z niedawnych wywiadów Hissrich podzieliła się z fanami, co według niej będzie najbardziej ekscytującym elementem najnowszej produkcji.

To, co najbardziej lubię w Geralcie i Ciri to fakt, że są najmniej spodziewaną rodziną, którą możesz sobie wyobrazić. Masz wiedźmina, którego jedyną pracą jest zabijanie potworów za pieniądze i masz małą dziewczynkę, która chce uciec przed swoją przeszłością. To mój ulubiony element 2. sezonu „Wiedźmina”. Ich zmiany i podłapywanie swoich manieryzmów itp. Pod koniec 1. sezonu wiemy mniej więcej, kim jest Ciri i kim jest Geralt. Teraz będziemy mogli ich wrzucić do blendera i zobaczyć, jak dwoje zupełnie innych osób jest zmuszonych do bycia razem. I to jest świetne. Nie zawsze jest ładnie. Będą się sprzeczali. Będą się kłócili. To w końcu dwoje nieznajomych, spotykających się po raz pierwszy, którym powiedziano: „Będziecie ze sobą na zawsze połączeni”. Dla mnie ich ewolucja w rolę ojca i córki jest ulubioną rzeczą w tej serii.

W związku z taką zapowiedzą, fani serialu mogą spodziewać się, że w przyszłym sezonie główny bohater stanie się bardziej rozmowny. Poza tym po takiej zapowiedzi jeszcze bardziej nie możemy doczekać się nowej produkcji! Przypominamy, że ta zapowiadana jest na 2021 rok.  Dajcie znać, czy oglądaliście serial i jak wrażenia.

Tymczasem tutaj znajdziecie książki Andrzeja Sapkowskiego, na których podstawie powstała ekranizacja.