PS Kocham Cię na zawsze - kup na TaniaKsiazka.pl

PS Kocham Cię na zawsze to książka, która zainteresuje wszystkie miłośniczki twórczości Cecelii Ahern. Przede wszystkim jednak na tę pozycję powinny zwrócić uwagę czytelniczki, które pokochały powieść pt. PS Kocham Cię. Dlaczego? Ponieważ prezentowana dziś pozycja to nic innego jak sequel wspomnianego bestsellera. Książka na polskim rynku będzie dostępna już od 17 października 2019 roku. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że powieści Cecelii Ahern cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorczyń na całym świecie. Poza tym w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Sprawdźcie więc, czego możecie spodziewać się po najnowszej historii!

PS Kocham Cię na zawsze - kup na TaniaKsiazka.pl

PS Kocham Cię na zawsze – kilka słów o fabule

Akcja prezentowanej dziś powieści rozgrywa się siedem lat po śmierci Gerry’ego. Jego żona, Holly Kennedy, poukładała w końcu swoje życie na nowo. Ma stabilną pracę i zamierza zamieszkać ze swoim nowym partnerem, Gabrielem. Poza tym Ciara, siostra Holly, namawia ją do udziału w podcaście. Bohaterka miałaby opowiedzieć o swoich doświadczeniach po śmierci Gerry’ego i o listach, które jej zostawił. Kobieta jednak nie jest pewna, czy to dobry pomysł. Ponieważ boi się powrotu do traumatycznych wydarzeń, które zostawiła już za sobą.

Autorka, Cecelia Ahern, ponownie tworzy piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” i o życiu, które nie jest bajką. Warto tutaj dodać, że pierwsza część pt. PS Kocham Cię doczekała się ekranizacji z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych.

Przypominamy, że nowa książka Ahern pt. PS Kocham Cię na zawsze na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 17 października 2019 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część historii pt. PS Kocham Cię. Jeszcze raz zachęcamy wszystkie wielbicielki literatury kobiecej i nietuzinkowych historii miłosnych do zapoznania się z tymi pozycjami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Koniecznie sprawdźcie to same.