Siostry Michelle Frances - nowość Siostry Michelle Frances

Siostry Michelle Frances to czwarta powieść tej brytyjskiej pisarki. Od debiutu literackiego w 2018 roku w postaci thrillera psychologicznego pt. Ta dziewczyna autorka zyskuje coraz większe grono fanów. Wszystko wskazuje na to, że kolejna książka również podbije ich serca. 

Siostry Michelle Frances na TaniaKsiazka.pl >>

Siostry Michelle Frances

Wciągający kryminał pt. Siostry Michelle Frances od Wydawnictwa Albatros to opowieść o rywalizacji pomiędzy dwoma siostrami. Współzawodnictwo to nie jest jednak niewinne, typowe dla tego typu relacji. Kryją się bowiem za nim mroczne sekrety. Jedna z dziewcząt jest ulubienicą rodziny, a druga? Druga doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli szukacie historii, która będzie Was trzymać w napięciu do ostatniej strony, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Zwłaszcza jeśli chcecie poznać odpowiedź na dość nietypowe pytanie: Czy krew jest naprawdę gęstsza niż woda?

Tytułowe siostry to dwie kobiety – Abby i Ellie, które w dzieciństwie były sobie niezwykle bliskie. Niestety, teraz gdy obie są już po trzydziestce, nie darzą się taką miłością i sympatią, co kiedyś. Obie żywią do siebie głęboką urazę i obie są o siebie zazdrosne. Abby chciałaby być tak piękna jak siostra i podobnie jak ona, również być ulubienicą ich matki. Ellie z kolei pragnie mieć tak idealnego partnera, jak mąż Abby i równie wspaniały dom na włoskiej wyspie Elbie.

Mimo tych trudnych emocji pojawia się szansa na pojednanie i puszczenie w niepamięć wszystkiego, co je różni i dzieli. Gdy Abby zaprasza Ellie do siebie, wydaje się, że wspólny relaks może ponowie je do siebie zbliżyć. Niestety, razem z nimi jest jednak jeszcze jedna osoba. Ich mama Susanna. Jej obecność powoduje ogromne napięcie i sprawia, że duchy przeszłości rzucają cień na ich pobyt na wyspie. Ellie obserwując zachowanie swoich towarzyszek zaczyna nabierać podejrzeń, że obie ukrywają przed nią niebezpieczną tajemnicę.

Bieg wypadków spowoduje, że siostry będą musiały polegać tylko na sobie. Czy uda im się przełamać i obdarzyć się na nowo zaufaniem?

***

Książkę Siostry Michelle Frances możecie zamówić po przejściu na tę stronę. Poprzednie powieści tej autorki czekają na Was natomiast w tym miejscu.

Czytajcie także: