Werdykt Remigiusza Mroza - 16. tom Chyłki Werdykt Remigiusza Mroza

Jeszcze w tym miesiącu w księgarniach pojawi się 16. tom serii Joanna Chyłka. Premierę książki Werdykt Remigiusza Mroza zaplanowano na 28 września.

Werdykt Remigiusza Mroza

Werdykt Remigiusza Mroza – 16. tom Chyłki

O tym, że już dosłownie za chwilę będziemy mogli sięgnąć po Werdykt Remigiusza Mroza poinformował nas sam autor na swoich mediach społecznościowych. To miło ze strony pisarza, że nie skazuje fanów na zbyt długie oczekiwanie na swoje kolejne powieści 😉 .

Werdykt Remigiusza Mroza – zarys fabuły

W kontynuacji bestselerowej serii thrillerów z panią mecenas Joanną Chyłką główni bohaterowie zmierzą się z przerażającą zbrodnią. Z zabójstwem niemowlęcia, którego zwłoki odnaleziono na jednym z warszawskich publicznych placów zabaw. Funkcjonariusze policji próbują odnaleźć rodziców dziecka, ale ich próby spełzają na niczym. Nie mają zatem informacji na temat tożsamości małej ofiary.

Na trop jego rodziny jako pierwsze trafiają media. Docierają do matki, która przed kamerami zarzeka się, że nie pamięta, co się wydarzyło i nie ma pojęcia, gdzie jest jej synek. Mimo jej oświadczenia, dziennikarze od razu przyklejają kobiecie łatkę dzieciobójczyni. Wobec tych okoliczności zapowiada się jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat.

Obroną matki zmarłego dziecka chcą się zająć Joanna Chyłka i Kordian Oryński. Jednak na drodze tej współpracy stanie nowy partner zarządzający kancelarią. Niezadowolony z faktu, że ci dwoje dzielą się sprawami, zamierza to zmienić.

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

Czytajcie także: